Acum este Sâm Sep 23, 2017 3:14 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Hai la iarba verde!
MesajScris: Mie Mai 09, 2012 7:16 pm 
Neconectat

Am avut niste saptamani de toata jena, pentru care simt nevoia sa compensez cu o iesire. Vrea cineva o plimbare prin parc, cu Potaia, intr-o dupa-amiaza, sau in we? Hai sa ne intalnim pe partea asta a Herastraului si sa mergem pe partea cealalta, poate cu vaporasul! Sunt cateva locuri foarte frumoase unde putem sta pe iarba.
Eu pot sa iau o patura, poate si niste capsuni, niste palete de badminton, daca e cineva amator...
PS: bine, daca vremea e buna!

Nu suntem singuri: ne avem unii pe altii.

Anorexia si bulimia sunt boli, nu fitze, nu mofturi, nu alegeri! Aceste boli se trateaza, nu se ascund! Ajuta si tu! Fii activ, fii voluntar!

Sus

Subiectul mesajului: Re: Hai la iarba verde!
MesajScris: Joi Mai 10, 2012 4:59 pm 
Neconectat

suna foarte dragut....in circumstante normale mi-ar placea...insa...in situatia mea...nu-mi permit sa ies din casa :( ....sunt....too fat fro that...sorry :(

Sus

MesajScris: Joi Mai 10, 2012 6:23 pm 
Neconectat

Nu-i nimic. Nu ma deranjeaza, indiferent cum ai fi. Hai, sunt la pamant cu odihna, am si eu nevoie de o pauza, sa ma plang de viata, de lumea rea... tocmai ma refac dupa o altercatie cu un client magar. Ia-ti ochelari de soare, palarie, balonzaid, camuflaj, fond de ten, etc. si inchiriem biciclete. Lunna, hai ca te iau pe portbagaj sau in cosul din fatza ghidonului. Fugim in lume, pana sub podul din Herastrau si facem plaja la fatza si decolteu.
Recunoasteti ca nu aveti nimic mai bun de facut! Asta e cel mai bun lucru! Nu uitati sa luati cu voi poza clientului "preferat", ca sa tragem la tinta :d

Anorexia si bulimia sunt boli, nu fitze, nu mofturi, nu alegeri! Aceste boli se trateaza, nu se ascund! Ajuta si tu! Fii activ, fii voluntar!

Sus

MesajScris: Joi Mai 10, 2012 6:45 pm 
Neconectat

e-lili scrie:
Nu-i nimic. Nu ma deranjeaza, indiferent cum ai fi. Hai, sunt la pamant cu odihna, am si eu nevoie de o pauza, sa ma plang de viata, de lumea rea... tocmai ma refac dupa o altercatie cu un client magar. Ia-ti ochelari de soare, palarie, balonzaid, camuflaj, fond de ten, etc. si inchiriem biciclete. Lunna, hai ca te iau pe portbagaj sau in cosul din fatza ghidonului. Fugim in lume, pana sub podul din Herastrau si facem plaja la fatza si decolteu.
Recunoasteti ca nu aveti nimic mai bun de facut! Asta e cel mai bun lucru! Nu uitati sa luati cu voi poza clientului "preferat", ca sa tragem la tinta :d

nu am nimic important de facut. stau in pat si imi plang de mila...e si asta o ocuaptie :))
dar serios vorbind...dupa ce zi am avut azi...nu cred ca mai ies din casa o saptamana...minim

Sus

MesajScris: Joi Mai 10, 2012 7:24 pm 
Neconectat

Poate maine o sa te simti mai bine (eu iti urez sa te simti mai bine!) si imi faci bucuria de a participa la tragerea cu pietre... singura as fi probabil destul de ridicola, dar in grup e altceva. Sa stii ca face extraordinar de bine, am incercat si e fantastic, face bine si la circulatie si la moral :-) .

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]