Acum este Sâm Sep 23, 2017 3:13 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 156 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Psihoterapie de grup dupa 15 septembrie
MesajScris: Vin Apr 12, 2013 2:15 pm 
Neconectat

Dr.Ciobanu scrie:
allexandra scrie:
Nu stiu Aylin, vad ca nimeni nu mai zice nimic, cred ca amanam iar. Daca nu reusim sa formam o grupa stabila care sa puna terapia pe primul loc, fara alte scuze, si care sa constientizeze importanta urmarii cu regularitate a terapiei, nici nu stiu daca mai are rost. Fiecare si-a gasit o scuza sa nu mai vina.
Aylin, daca vrei putem sa ne vedem maine, vorbesc si cu dna doctor sa bem un ceai impreuna, ce zici? Mai povestim si noi.
Fetelor, daca va e teama de terapie pt ca va imaginati ca trebuie sa povestiti lucruri pe care nu doriti sa le impartasiti, nu e asa. Vorbim liber, ca intre prietene, fiecare impartaseste ce simte, ne sfatuim intre noi, ne incurajam. Daca am reusi sa formam o grupa stabila, probabil ca am avansa, insa deocamdata doar discutam lucruri generale si ne mai plangem de munca, de relatii, de orice problema :d .
Cel mai mult mi-a placut la grup ca sunt cu oameni care ma inteleg, cu care pot povesti despre orice, fiecare dintre noi suntem inteligente si sensibile, intelegem prin ce trecem, empatizam. Pentru mine e ca o gura de aer proaspat. Ar putea fi si pentru voi.

Buna ziua tuturor,
Terapia de grup se va tine astazi la aceeasi adresa,eu am confirmari telefonice de la inca doua persoane si sala este retinuta pt.orele 18,30.
Vreau sa va spun ca eu am avut placerea sa o vad pe Evie zilelea acestea si nu exagerez - arata superb,numai ca pt ea frumusetea inseamna a fi ff.slaba si de aici toate problemele pe care ni le-a prezentat. O invitam alaturi de noi chiar impreuna cu mama. Poate vine si dna Lili pt o consiliere din partea grupului de suport.
Va astept!

Cred ca vin, imediat dupa ce duc ipod-ul la reparat (defapt la inlocuit pentru ca apple nu schimba piesele, bine ca a fost in garantie) cred ca vin astazi dar o adresa? :O si niste repere, sa stiu pe unde ma pierd =))

Sus

MesajScris: Vin Apr 12, 2013 2:31 pm 
Neconectat

Evie, uite adresa in pagina de Contacte din site: http://aptta.ro/contacte-aptta.html
Centrul de psihoterapie - Strada Visinilor, nr. 3, in apropiere de Hala Traian

Nu suntem singuri: ne avem unii pe altii.

Anorexia si bulimia sunt boli, nu fitze, nu mofturi, nu alegeri! Aceste boli se trateaza, nu se ascund! Ajuta si tu! Fii activ, fii voluntar!

Sus

MesajScris: Vin Apr 12, 2013 4:00 pm 
Neconectat

e-lili scrie:
Evie, uite adresa in pagina de Contacte din site: http://aptta.ro/contacte-aptta.html
Centrul de psihoterapie - Strada Visinilor, nr. 3, in apropiere de Hala Traian

Pai ne vedem acolo,(daca veniti bineinteles) eu vin, mi-a dus tata ipod-ul la service, yuppy si luni sau marti il am inapoi! :X :-J ^:)^

Sus

MesajScris: Sâm Apr 13, 2013 12:06 am 
Neconectat

ce zici, a meritat sa-l lasi pe tatal tau sa mearga si sa vii la terapie? mie mi-a parut tare bine sa te cunosc

Sus

MesajScris: Sâm Apr 13, 2013 8:56 pm 
Neconectat

allexandra scrie:
ce zici, a meritat sa-l lasi pe tatal tau sa mearga si sa vii la terapie? mie mi-a parut tare bine sa te cunosc

Si mie :D a fost super okay

Sus

MesajScris: Lun Apr 22, 2013 10:36 pm 
Neconectat

Buna seara,
Saptamana aceasta, terapia de grup va avea loc joi 25.04 la aceeasi adresa si aceeasi ora. Numai atunci avem sala la dispzitie.
Va astept cu drag!

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 156 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Ora este UTC + 2 [ DST ]