Acum este Sâm Sep 23, 2017 3:07 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnire noua
MesajScris: Joi Feb 21, 2013 5:23 pm 
Neconectat

Vin si eu, vin si eu!! xD stau sub masa daca nu e loc :))... glumesc, glumesc
oricum vin si eu ^^ abea astept... desi nu o sa pot sta prea mult pt ca am niste probleme cu scoala D: dar oricum abea astept sa ne revedem!!! va pup :)

Sus

MesajScris: Joi Feb 21, 2013 9:39 pm 
Neconectat

puuuurfect! :-*

Sus

MesajScris: Dum Feb 24, 2013 9:23 pm 
Neconectat

Gata, ne-am intors. Am cunoscut lume noua, ne-am revazut cu prietene pe care nu le mai vazusem, a fost si d-na doctor... Ma bucur enorm ca le-am cunoscut pe Cristina si Raluca si fata in fata, nu numai asa din spatiul virtual si am cunoscut-o si pe mama Cristinei, cu care sper din toata inima sa tin legatura in continuare.
Cu aceasta sper ca am trecut de-a binelea intr-o noua "epoca", aceea a lucrului organizat, in echipa, intr-o directie comuna.

Va astept la discutia de luni seara, pe Skype, la ora 21.00. Id-ul meu este ajutorab. Cine doreste sa participe la grupul de lucru este rugat sa-mi transmita id-ul pe PM, ca sa-l adaug in lista de contacte (sincera sa fiu, am sa adaug numai persoanele pe care le stiu, ca sa nu existe probleme). Pana acum participa: eu, Cristina si Allexandra.

O sa discutam despre implicarea in activitati care sa contribuie la:
- diseminarea de informatii de pe platforma online a asociatiei (site-uri,forum, retelele de socializare pe care activam: Facebook, YouTube, Tweeter, Pinterest, Tumblr)
- implicarea in activitati care sa faca numele asociatiei cunoscut online si offline
- inscrierea oamenilor in asociatie, pentru ca marimea conteaza si avem nevoie de numere care sa arate ca asociatia reprezinta un numar cat mai mare de oameni (fara o reprezentare de un oarecare calibru nu vom fi convingatori pentru cei dispusi sa finanteze asociatia);
- diseminarea informatiilor necesare pentru strangerea de fonduri din directionarea impozitului (2% din impozitul pe salariu la persoane fizice si 20% din impozitul pe profit la persoane juridice);
- vom posta rezultatele acestor discutii de fiecare luni pe forum dupa aceea, pentru ca cei care doresc si pot contribui cu ceva la oricare dintre cele de mai sus, ANONIM, sa o poata face. Vom gasi cai prin care ajutorul ANONIM sa fie posibil si vom descrie aceste cai aici.
Am sa adaug la topicul "Ce mai face Grupul" informatia despre intalnirile de luni si am sa copiez acolo preambulul de aici.
Va pup!

Nu suntem singuri: ne avem unii pe altii.

Anorexia si bulimia sunt boli, nu fitze, nu mofturi, nu alegeri! Aceste boli se trateaza, nu se ascund! Ajuta si tu! Fii activ, fii voluntar!

Ultima oară modificat de e-lili pe Lun Feb 25, 2013 12:18 am, modificat 1 dată în total.

Sus

MesajScris: Lun Feb 25, 2013 12:05 am 
Neconectat

si Lunna participa la activitatea de pe skype :D

Sus

MesajScris: Lun Feb 25, 2013 1:24 am 
Neconectat

Mi-ati luat-o inainte :d . A fost excelent, m-am simtit foarte bine si ma bucur tare mult ca am facut iesirea asta. Ideea a fost foarte buna, am putea sa o instituim regula, o data pe luna ;;) . Mi-a parut tare bine ca am cunoscut atata lume si m-am revazut cu fetele, a fost super. Parca ne cunosteam de nu stiu cand. Mi-am incarcat bateriile. Rita, Yasmin nu as fi crezut ca sunt 10, 12 ani diferenta intre noi. Sunteti mature, inteligente, volubile, ambitioase. Mi-ar fi placut sa fiu ca voi la varsta voastra, as fi ajuns departe. Sper sa tinem legatura.
Cristina, pacat ca vizita ta a fost atat de scurta, esti plina de energie si voie buna, sa-ti pastrezi optimismul. Sper sa ne revedem curand.
Aylin, Raluca si Ioana nici nu stiti ce mult ma bucur ca ne-am revazut, eu imi doresc sa continuam cu sedintele noastre, macar lunar si macar sa mai povestim ce mai facem. Aratati foarte, foarte bine, tineti-o tot asa.
Chiar daca nu am vorbit foarte mult despre activitatile asociatiei, o sa recuperam.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]